Pozor - výberové konanie na prácu v logistike, pozícia údržbár mechanických vozíkov! Práca v Bratislave pre automobilový priemysel!

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Galanta, okres Senica, okres Skalica, okres Nitra
Termín nástupu
12.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
890

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Začnite pracovať s nami najväčšou personálnou spoločnosťou na našom trhu Adecco Slovakia, pre silného a stabilného klienta v BRATISLAVE!

Hľadáme šikovných mužov do výroby na pozíciu údržbár mechanických vozíkov!
Popis prác:
- výroba konštrukcií na logisticke vozíky na prepravu po závode,
- práca na smeny 3 alebo 4 v rozsahu 8 hodín,
- je tu možnosť ubytovania
- stravné lístky v hodnote 5 EUR,
- nástupný plat 890 EUR.

Práca je vhodnejšia pre mužov!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo už viac ako 23 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako tri milióny áut, šesť miliónov prevodoviek a 200 miliónov komponentov. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- prax v oblasti údržbárskych prác,
- dobrý zdravotný stav,
- manuálna zručnosť.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3165568  Dátum zverejnenia: 5.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 890