Komplexný účtovník

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného nemecky hovoriaceho účtovníka, ktorý bude pravou rukou pre Country Finance Services Managera v medzinárodnej spoločnosti.

Vašou úlohou bude:
- príprava a reportovanie štatutárnych finančných výkazov
- zabezpečovanie súladu korporátnych účtovných politík
- príprava štatistických správ a správ pre Národnú banku
- mesačné rekonciliácie CFS účtov na základe SOX matrixu
- podpora pre externú audítorskú spoločnosť a príprava potrebnej dokumentácie k auditu
- podpora pre ostatné oddelenia spoločnosti (daňové, IT, atď.)

- práca v medzinárodnom prostredí
- 13. plat
- jazykové kurzy
- kariérny rast
- rôzne ďalšie finančné a nefinančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

- minimálne 3 roky praxe v oblasti účtovníctva
- vysokoškolské vzdelanie v odbore účtovníctvo
- pokročilý používateľ programu SAP, HFM a MS Office
- anglický a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- ochota cestovať

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3163836  Dátum zverejnenia: 25.9.2017