Supervízor QMS

Miesto práce
Ilava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zodpovednosť za interné a externé audity - vedúci audítor
Udržiavanie a dopĺňanie dokumetácie QMS
Riadenie tímu na oddelení laboratória a metrológie
Spolupráca s internými a externými BOZP technikmi - kontrolná činnosť
Implementácia IATF 16949
Zodpovednosť za AQC - masová a predmasová výroba
Komunikácia so zákazníkmi spoločnosti
Organizovanie meetingov, reporting
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Motivujúce ohodnotenie
Zaujímavý bonusový systém
13. plat
Možnosť profesného rastu
Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.9.2017 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Skúsenosť s riadením systému manažérstva kvality
Aspoň základná znalosť GD&T - tolerancie, spôsoby kóovania
Znalosť metrológie
Platný certifikát IATF 16949 alebo TS 16949 a ochota aktualizovať ho
Znalosť nástrojov kvality - APQP, PPAP, 8D....
Skúsenosť z oblasťou BOZP a environmentu výhodou, nie podmienkou
Komunikatívna znalosť AJ - denná komunikácia
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 33
01001 Žilina

Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
E-mail: poslať životopis

ID: 3157820   Dátum zverejnenia: 11.8.2017