Supervízor QMS

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za interné a externé audity - vedúci audítor
Udržiavanie a dopĺňanie dokumetácie QMS
Riadenie tímu na oddelení laboratória a metrológie
Spolupráca s internými a externými BOZP technikmi - kontrolná činnosť
Implementácia IATF 16949
Zodpovednosť za AQC - masová a predmasová výroba
Komunikácia so zákazníkmi spoločnosti
Organizovanie meetingov, reporting

Motivujúce ohodnotenie
Zaujímavý bonusový systém
13. plat
Možnosť profesného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Skúsenosť s riadením systému manažérstva kvality
Aspoň základná znalosť GD&T - tolerancie, spôsoby kóovania
Znalosť metrológie
Platný certifikát IATF 16949 alebo TS 16949 a ochota aktualizovať ho
Znalosť nástrojov kvality - APQP, PPAP, 8D....
Skúsenosť z oblasťou BOZP a environmentu výhodou, nie podmienkou
Komunikatívna znalosť AJ - denná komunikácia

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3157820  Dátum zverejnenia: 12.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou