Koordinátor s bulharským jazykom, Žilina-Nové Mesto nad Váhom

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, Žilina
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho tímu hľadáme šikovného koordinátora, odhodlaného viesť našich dočasne pridelených zamestnancov.

ČO OČAKÁVAME OD NÁŠHO NOVÉHO KOLEGU:
• riadenie, vedenie a motivácia našich dočasne pridelených zamestnancov vo
výrobnej spoločnosti
• komunikácia s kandidátmi ohľadom nástupov
• rozvíjanie dobrých a trvalých vzťahov s kandidátmi dočasne prideľovanými
ku klientovi
• pomáha zamestnancom v prípade ťažkostí a rieši vzniknuté problémy
• zabezpečuje potreby svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia
(objednávanie a nosenie prostriedkov osobnej ochrany), kontrola dochádzky
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
íhneď, dohodou
Iné výhody
• príležitosť získať pracovné skúsenosti v prosperujúcej medzinárodnej
spoločnosti
• motivujúce finančné ohodnotenie
• pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia na dobu
neurčitú
• pružná pracovná doba
• možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
Informácie o výberovom konaní
Informácie o výberovom procese:
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom alebo bulharskom jazyku na: ronald.ponevsky@adecco.com .
Viac informácii na: 0908777426.
Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Bulharský jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
• skúsenosti ako operátor výroby, supervízor-veľkou výhodou
• bulharský jazyk na komunikatívnej úrovni-
PODMIENKOU !
• záujem o prácu v oblasti recruitmentu
• skúsenosti s koordináciou pracovného tímu, prax v riadení, zaškoľovaní, koučovaní tímu ľudí (cca 10 ľudí)-výhodou
• organizačné schopnosti
• ochotný pracovať nadčas, v prípade potreby aj počas víkendov a sviatkov a byť prítomný pri začiatku pracovných zmien v prípade potreby
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina

Kontaktná osoba: Lubomir Belica
Tel.: 041/5007083
E-mail: poslať životopis

ID: 3157016   Dátum zverejnenia: 10.8.2017