Medicínsky reprezentant

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme šikovného medicínskeho reprezentanta z Banskobystrického kraja, ktorý má dobré komunikačné a organizačné schopnosti.

Náplň práce:
Zodpovednosť za dosiahnutie obchodných výsledkov vo zverenom regióne
Budovanie portofólia klientov a udržiavanie dobrých obchodných vťahov
Prednášky o produktoch, poradenstvo
Identifikácia potrieb klienta
Monitoring trhu a konkurencie
Vypracovanie analýz a reporting
Plánovanie návštev klientov, získavanie nových klientov
Účasť na kongresoch
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Motivujúce ohodnotenie
Zľava na produkty spoločnosti
Dovolenka navyše
Zaškolenie
Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Komunikatívnosť, flexibilita, empatia
Pro-zákaznícka orientácia
Prax v danej oblasti
Otvorenosť, motivácia
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 33
01001 Žilina

Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
E-mail: poslať životopis

ID: 3156600   Dátum zverejnenia: 10.8.2017