Operátor/ka výroby aj s príspevkom na ubytovanie (12hod zmennosť_denná/nočná).

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košický kraj, Košice, okres Trebišov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v zaujímavej automobilovej spoločnosti, ktorá sa nachádza v priemyselnom parku Kechnec (cca 15km od Košíc).

Miesto výkonu práce: priemyselný park Kechnec.
Príspevok na UBYTOVANIE!

PONUKA PRÁCE:
- manuálne skladanie, montáž súčiastok pre automobilový priemysel,
- jednoduchá obsluha liniek,
- vizuálna kontrola komponentov,
- práca na zmennosť (12 hodinová zmennosť: denná, nočná, 2 dni voľno),
- výroba elektro-komponentov, výroba plošných spojov, výroba vstrekovačov, čerpadiel do automobilov,
- fyzicky nenáročná práca (práca je vhodná pre mužov aj ženy).

MZDOVÉ PODMIENKY:
Základná mzda:
+ dochádzkový bonus každý mesiac od nástupu,
+ cestovné príplatky každý mesiac od nástupu,
+ osobnostné ohodnotenie každý mesiac od nástupu,
+ príplatok za víkend, sviatok, nočnú zmenu,
+ iné zaujímavé bonusy.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí pošlú svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected], alebo priamo zareagujú na tento inzerát.

- stabilná dlhodobá práca na pracovnú zmluvu,
- nejedná sa o fyzicky náročnú prácu,
- príjemné pracovné prostredie (čisté, neprašné, nehlučné, klimatizované),
- pravidelné výplaty do 15. dňa nasledujúci mesiac.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu hi-tech systémov a elektrokomponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
- stredoškolské vzdelanie,
- prax na pozícii Operátor výroby výhodou,
- manuálna zručnosť,
- bezproblémová dochádzka do priemyselného parku Kechnec,
- výborný zdravotný stav,
- práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3154103  Dátum zverejnenia: 8.8.2017