Robotics and Automation Engineer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-analýza výrobného automatizačného procesu
-návrhy automatizácie výroby
-vytváranie konceptov automatizácie
-plánovanie integrácie automatizačného procesu a nasledujúcich aktivít
-výber technológii a hardwaru (typ robotov, dodávateľov)
-estimácia nákladov a jednanie s dodávateľmi
-implementácia do výrobného prostredia
-podpora manažmentu výroby a údržby

- mladý pracovný kolektív a priateľskú atmosféru
- motivujúce platové ohodnotenie
- trinásty plat
- preplácanie nadčasov
- zamestnaneckú autobusovú dopravu
- zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
- širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu, kultúry a zdravotnej starostlivosti
- príspevky na dopravu pre zamestnancov zo vzdialenejších lokalít
- pravidelné zamestnanecké akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Dodávateľ elektrotechniky a IT riešení

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-VŠ vzdelanie so zameraním na elektrotechniku (automatizácia, robotika)
-skúsenosť s vývojom hardwaru a softwaru
-preferovaní sú kandidáti so skúsenosťami z oblasti automatizácie a robotiky
-znalosť CAD (2D a 3D), dynamické simulácie (Autodesk Inventor)
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
-ochota cestovať
-práca v tíme, vodcovské schopnosti, orientácia na procesy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3142724  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou