Inžinier kvality pre zákazníkov/ automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Námestovo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významného dodávateľa automobilových komponentov pre OEM závody, obsadzujeme pozíciu Inžinier kvality pre zákazníkov. Pozíciu obsadzujeme pre závod v Námestove, kde sa vyrábajú plastové výlisky do interiéru automobilov.

Hlavná náplň práce:

Plánovať, organizovať a vykonávať opatrenia na projektoch, v súlade s požiadavkami zákazníka
Komunikácia so zákazníkom, riešenie problémov s kvalitou a prenášať požiadavky zákazníkov do výroby
Koordinovať a viesť kvalitu v rámci programu
Aktualizácia príslušných dokumentov, technickej dokumentácie
Účasť v pracovných skupinách (napr. FMEA, DFM, DFA, atď)
Komunikácia so všetkými príslušnými oddeleniami (napr. Projektový tím, Engineering, Quality Assurance)
Poskytovať nápravné opatrenia v prípade odchýlok produktu
Pravidelné vykazovanie stavu APQP v programe, vrátane zákazníckych špecifických správ (Reporting)
Aplikovať a rozvíjať BOS (System Management), atď.

- medzinárodná spoločnosť
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavé platové ohodnotenie
- prepracovaný benefitný systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových komponentov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti z automobilového priemyslu
- táto pozícia môže by zaujímavá aj pre ľudí, ktorí priamo nerobili na kvalite, ale ich profesia sa čiastočne kvalitou zaoberala
- FMEA, APQP, PPAP - znalosť týchto nástrojov
- AJ/ nutnosť; NJ/ veľká výhoda

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3130976  Dátum zverejnenia: 14.8.2017