Launch Coordinator / Koordinátor nábehov projektov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú výzvu sa podieľať na projekte pre úplne novú automobilku na Slovensku u nášho úspešného medzinárodného automotive subdodávateľa v Lozorne na pozícii Launch Coordinator - nábeh nových projektov.

Vašou náplňou práce bude:
- neustále zlepšuje výrobné procesy, spolupracuje s ostatnými oddeleniami na vývoji
a optimalizácii výrobných procesov, zavádza zmeny na základe vypracovaných analýz
- koordinovanie tímu procesných inžinierov pri zavádzaní technických zmien a optimalizácií
výrobných procesov (FMEA, VAVE)
- spracovávanie zmenových lístkov
- komunikácia so zákazníkom ohľadne stavu nasadenia technickej zmeny a ich koordinácia, príprava
nákladov spojených s technickými zmenami
- koordinácia tímu QS/ TECH/ LOG pri riešení zákazníckych problémov a auditov
- vytváranie a aktualizovanie časových harmonogramov a akčných plánov
- pravidelné reportovanie priamemu nadriadenému
- komunikácia s IAC Group Program Managementom
- komunikácia a spolupráca pri vzorkovaní dielov (PPAP)
- zodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI
- vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce
dohodnutého v pracovnej zmluve

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
- letný a zimný bonus (13. a 14. plat)
- bezplatné jazykové kurzy
- príjemný pracovný kolektív
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3130946  Dátum zverejnenia: 3.1.2018