Strihačka - Považská Bystrica

Talent Solutions - ADECCO

Považská Bystrica, Žilinský kraj, okres Žilina, okres Považská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá manuálna práca
- práca s gumovým tesnením
- obstrihávanie gumového tesnenia
!!! Práca vhodná pre ženy!!!

- dlhodobá a stabilná práca
- pracovný čas: dvojzmenný pracovný režim/8 hod. zmeny
- dochádzkový BONUS do výšky 50€
- výkonnostný BONUS v priemere 90€
- ochranné pracovné prostriedky
- príplatky za prácu /nadčas, víkend, sviatok/
- vyplácanie mzdy na účet 15 teho v mesiaci
- preplatenie lekárskej prehliadky
- stravné lístky v hodnote 3,50

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu [email protected] alebo volajte na 0911 115 848.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu:-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta-obchodnú spoločnosť zameranú na zahraničný aj slovenský trh a koncový predaj zákazníkovi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pracovitosť
- Zodpovednosť
- Tímová práca
- Manuálna zručnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3124746  Dátum zverejnenia: 27.3.2018