Hľadá sa účtovníčka

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košický kraj, okres Rožňava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
- Starostlivosť účtovnú agendu spoločnosti
- Vystavovanie faktúr a registrácia došlých faktúr, účtovanie odberateľských faktúr
- Spracovávanie dokladov, účtovanie služobných ciest, stravných lístkov
- Vedenie štatistických výkazov
- Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností
- Účtovanie majetku
- Príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov
- Spracovanie finančných analýz a reportov

Požiadavky:
- Ekonomické vzdelanie
- Skúsenosti v oblasti účtovníctva min. 3 roky
- Znalosť účtovníctva, znalosť platnej legislatívy a účtovných predpisov
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Lojalita, diskrétnosť
- Komunikatívnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3114793  Dátum zverejnenia: 27.6.2017