Operations Manager (projektový manažment)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vizionára a kreatívca s perfektnou angličtinou v kombinácii buď so španielčinou, poľštinou, nemčinou alebo holandštinou – ponúkame prostredie start-upu so zameraním na životné&zdravotné poistenie v medzinárodnej spoločnosti. Ak chceš byť súčasťou nového operačného tímu v rámci celej Európy a máš rád dynamické a stále meniace sa prostredie, tak nám daj o sebe vedieť!

Náplň práce:
• Podporovať implementáciu nových distribučných partnerov (Onboarding) do nového systému životného&zdravotného poistenia v súlade s internými smernicami
• Zabezpečiť aktívnu podporu a administratívu Onboardingu (plánovanie, rozpočet, sledovanie a reporting)
• Včasné zhromažďovanie, kontrola a odovzdanie Management Informácií a Key Performance Indikátorov v rámci projektu
• Podporovať projektových expertov pri implementácii projektu
• Sledovať súlad vykonávaných projektových aktivít v rámci interných smerníc
• Asistovať pri spravovaní centrálneho obchodného portfólia pri porovnávaní aktualizácií od onboarding manažérov
• Podporovať operačný tím pri koordinácii, infraštruktúre a kľúčových kompetencií pri posúvaní nového biznisu smerom vpred
• Budovať a zlepšovať efektívne vzťahy s ostatnými zamestnancami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3113067  Dátum zverejnenia: 26.6.2017