Špecialista na nepriame dane

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš medzinárodný klient hľadá na svoje globálne daňové oddelenie expertov na DPH so záujmom o rozvoj v rácmi SAP-u, kde budú nastavovať DPH procesy pre celú EMEU.

Vašou náplňou prácou bude:
- podpora nastavovania procesu DPH pre EMEA región, ktorý určuje procesy, úlohy a povinnosti zúčastnených strán v oblasti nepriamej dane
- podpora ERP projektov súvisiacich s DPH v regióne EMEA
- správa požadovaných opráv transakčných údajov a hlavných dát
- asistencia pri udržiavaní správnej logiky DPH a kódovaní v ERP systémoch v rámci EMEA regiónu
- podpora pre vývoj a udržiavanie vnútorných kontrol/politík
- analýza, adaptovanie a implementácia zmien legislatívy týkajúcej sa DPH
- zabezpečenie školenia zamestnancov

- práca v medzinárodnom prostredí
- 13. plat
- jazykové kurzy
- kariérny rast
- rôzne ďalšie finančné a nefinančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automotive sektore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, daňovníctvo a daňové poradenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

- niekoľkoročné skúsenosti z oblasti DPH
- SAP a MS Excel na pokročilej úrovni
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- technické a analytické myslenie
- záujem učiť sa a rozvíjať v SAP-e

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3107794  Dátum zverejnenia: 9.4.2018