Montážny pracovník - doprava aj ubytovanie

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v automobilovom priemysle na hlavný pracovný pomer
- výroba, skladanie autosedačiek pre luxusné autá
- káblovanie, klipovanie, naťahovanie kože
- priemyselný park v Lozorne
- práca vhodná najmä pre mužov
- 2-4 zmenná prevádzka

* hodinová mzda/brutto (prvé 3 mesiace) = 4,01€
* hodinová mzda/brutto (od 4.mesiaca - 2 roky) = 4,58€
* hodinová mzda/brutto (od 2 rokov - 5 rokov) = 5,25€
* hodinová mzda/brutto (nad 5 rokov) = 5, 64€

SPOLU PRIEMER:
* 2 ZMENNÁ PREVÁDZKA
- prvé 3 mesiace = 690€ + bonus 80€ = 770€/brutto,
- od 4.mesiaca do 2 rokov = 785€ + bonus 80€ = 865€/brutto,
- od 2 rokov do 5 rokov = 895€ + bonus 80€ = 975€/brutto;

* 4 ZMENNÁ PREVÁDZKA
- prvé 3 mesiace = 760€ + bonus 80€ = 860€/brutto,
- od 4.mesiaca - 2 roky = 856€ + bonus 80€ = 936€/brutto,
- od 2 rokov - 5 rokov = 966€ + bonus 80€ = 1 046€/brutto

UBYTOVANIE ZDARMA
- mesačný výkonnostný bonus vo výške 80€
- nadštandardné príplatky za nadčasy, víkendy, sviatky, nočné zmeny
- 13. a 14. plat
- doprava zadarmo
- možnosť využitia parkovania pri vlastnej doprave

Hľadáme šikovných a zručných zamestnancov ktorým vyhovuje zmennosť v nepretržitej prevádzke.
Skúsenosti v automobilovom poriemysle sú pre vás iba výhodou(nie podmienkou)
dobrý zdravotný stav je vzhľadom na charakte práce nutnosťou (každý nový zamestnanec musí pred nástupom do práce absolvovať zdravotnú prehliadku)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3106807  Dátum zverejnenia: 19.6.2017