Operátor na obsluhu lisu - Liptovský Mikuláš

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha ohraňovacieho lisu, ohýbanie plechov
- starostlivosť o strojné zariadenie a jeho operatívnu údržbu
- zodpovednosť za kvalitu výrobku
- práca na 2 zmeny: od 5.00 do 13.30 hod a od 13.30 do 22.00 hod.

Mzda: 3,20 Eur/hod + príplatok 90,- Eur/mesačne za dvojzmennú prevádzku a bonus do 150,- Eur.

Podmienka:
- skúsenosť na podobnej pozícii
- znalosť čítania technických výkresov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- SŚ strojárske vzdelanie, resp. hutnické
- skúsenosti s prácou na páliacom stroji alebo inom CNC stroji
- schopnosť čítať technické výkresy
- zodpovedný prístup k práci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3103400  Dátum zverejnenia: 15.6.2017