Personalista / HR Generalist - skúsenosť z prostredia výrobnej spoločnosti

Talent Solutions - ADECCO

Lozorno (20 km od Bratislavy), Bratislavský kraj, okres Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho úspešného klienta v oblasti automotive výroby obsadzujeme novú pozíciu Personalista / HR Generalist. Ak máte skúsenosti s ľudskými zdrojmi vo sfére automotive výroby, alebo inej výrobnej spoločnosti a radi by si ste sa ďalej chceli rozvíjať v HR, tak sa nám pošlite Váš životopis.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

• Koordinácia a personálne činnosti súvisiace s pracovným pomerom – vznik, zmena a skončenie pracovného pomeru (príprava zmlúv a dodatkov)
• Vykonávať činnosť správcu dochádzkového systému
• Príprava týždenných mesačných reportov a hlásení
• Viesť a spravovať databázu personálnych spisov všetkých zamestnancov
• Pravidelne aktualizovať organizačnú štruktúru zamestnávateľa
• Realizovať personálne činnosti ohľadom dohôd o vykonaní práce
• Dohliadať na dodržiavanie zákonných požiadaviek pri práci s osobnými údajmi
• Spracovanie agendy lekárskych prehliadok
• Vytváranie akčných plánov na znižovanie fluktuácie, PN
• Riešenie agendy zamestnávania občanov tretích krajín
• Podieľa sa na vytváraní firemného časopisu a jeho aktualizácií

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• letný a zimný bonus (13. a 14. plat)
• ročná odmena za 100% dochádzku
• bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
• príspevok do 3. piliera
• príspevok na stravovanie v našej závodnej jedálni
• priateľský kolektív
• vianočný večierok, vitamínové balíčky a veľa ďalšieho

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Administrácia SAP - Pokročilý

• Minimálne SŠ s maturitou (prednostne humanitného zamerania)
• Aspoň 2 ročná prax na HR oddelení v automotive výrobe resp. z prostredia inej výrobnej spoločnosti
• Komunikatívnosť, schopnosť zvládať konfliktné situácie
• Znalosť Zákonníka práce
• Znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni – B2
• Práca s PC (MS Office, SAP) na úrovni užívateľ

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3092524  Dátum zverejnenia: 27.7.2017