Pozor nástup ihneď ! volkswagen Bratislava Hľadá Zvárača na CO2 s platným preukazom TPP - 797 eur+ bonus 300+200 Eur ! ubytovanie zabezpečené!

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
IHNEĎ !!!
Mzdové podmienky (brutto)
797+ BONUS 300 € a 200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš kariéru v AUTOMOBILOVOM priemysle? Vylepšené podmienky po odpracovaní prvého týždňa, SUPER PLAT, trvalý pracovný pomer, kariérny postup u spoľahlivého zamestnávateľa !

LEN MY TI poskytneme flexibilitu pohovorov v regiónoch na Slovensku a tým ten najprofesionálnejší PRÍSTUP!!!. Zavolaj a presvedč sa sám už dnes.

- Manuálna práca na prevádzkach montážna linka, karosáreň, lakovňa a zvarovňa
- Práca rozdelená na 3 zmeny alebo nepretržitú prevádzku
- Plne zabezpečený tréning a zaškolenie
- V PRÍPADE AK STE DRŽITEĽOM ZVÁRAČSKÉHO PREUKAZU TYPU ZT7/ZM7- ZVÁRANIE HLINÍKA, URČITE NÁS OBRATOM KONTAKTUJTE!!!

Neváhaj a zavolaj nám na 0911 027 135 a dohodni sa s nami na mieste pohovoru.
Prípadne nám pošli životopis na [email protected] a my ti zavoláme.
Umiestňujeme a zamestnáme aj bez praxe so zaučením. Podmienkou je chuť pracovať. Skvelá príležitosť pre absolventov škôl! A ak nie si vyučený, nevadí!

Nástupný plat od797€ / brutto+ odmeny + nadštandardné príplatky!!!
Pridaj sa k nám a my ti zabezpečíme aj dopravu (zdarma na 6 mesiacov, následne za lukratívny príplatok) či ubytovanie so stravou formou exkluzívnych príplatkov a množstvo iných Adecco výhod.

Pridaj sa k najväčším profesionálom na Slovensku a v medzinárodnom automobilovom priemysle- najlepšie platená práca u nás !!!
Vstúpte do firmy, ktorá nesľubuje, ale spoznajte naše garancie a istoty. Máme všetko, čo potrebuješ. Poskytneme absolútny servis! Kancelária priamo pri závode VW iba k vašej dispozícii s našim profi priateľským tímom práve pre teba.

Zabezpečíme ti dopravu aj ubytovanie, i s príspevkami
Príplatky poobedná, nočná zmena, nepretržitá prevádzka
Osobné aj skupinové ohodnotenie
Všetky NADČASY riadne preplatené
Možnosť rastu a prestupu do kmeňa - kariérny rozvoj a odborný rast v tíme + perspektíva zvyšovania kvalifikácie + zvyšovanie tarifnej triedy

Starostlivosť od svojho koordinátora NON - STOP. Garancia mzdy do 15teho vždy na účte. Spoľahlivosť a ustálenosť predstavuje stabilné pracovné zadelenie. To je dôležité.

Poznáte niekoho kto hľadá prácu, odporučte nás a mi Vás finančne odmeníme.
V prípade ak vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené podmienky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku, prípadne nás kontaktujte telefonicky. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Volkswagen Slovakia je jedným z najvýznamnejších celosvetových automobilových koncernov a významný zamestnávateľ na Slovensku s perspektívnymi pracovnými pozíciami a možnosťou rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrý zdravotný stav (vstupná zdravotná prehliadka zahŕňa drogové testy)
- Zodpovedný prístup k práci a ochota pracovať
- Skúsenosti so zváraním , platné preukazy na zváranie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3081179  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 797+ BONUS 300 € a 200 €