Vedúci bezpečnosti

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nový automobilový závod v Nitre hľadáme Vedúceho bezpečnostnej ochrany, ktorý bude mať na starosti riadenie pracovníkov strážnej, požiarnej a záchrannej služby na pracovisku.

Náplň práce:

- riadenie, koordinovanie pracovníkov strážnej služby, požiarnej jednotky taktiež záchrannej služby na pracovisku
- samostatné vykonávanie riadiacej činnosti vo zverenej oblasti
- zabezpečovať denodennú operatívu vo zverenej oblasti
- neustála kontrolná činnosť
- pravidelný reporting, vyhodnocovanie aktivít a procesov
- participácia na školeniach,
- znalosť o disciplíne spoločnosti taktiež o procese kódexu správania
- vykonávať denné a týždenné audity s cieľom zabezpečiť dodržiavanie postupov
- podielať sa na kontrolách požiarnej bezpečnosti, programe evakuácie požiaru.
- zodpovednosť za ochranu majetku spoločnosti

-13.plat
-príspevok na dopravu
-bonusy

- predchádzajúce skúsenosti v riadiacej funkcii v bezpečnostných zložkách
- schopnosť vykonávať dohľad nad rôznymi a zložitými operáciami
- schopnosť pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom a náročnom prostredí
- silné analytické zručnosti, schopnosť riešiť problémy
- motivácia, proaktívny prístup
- vysoká miera sebaovládania, sebareflexie
- vítaná je predošlá skúsenosť na pozícii hasiča
- súčasná odborná kvalifikácia pre plánovanie civilnej obrany (zákon č. 42/1994)
- Kurz prvej pomoci/ Tréning KPR
- Súčasná úroveň bezpečnostnej kvalifikácie "S" (zákon č. 473/2005)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

-automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3074257  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou