Manažér nákupu pre úspešný potravinový reťazec

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame netradične pestrú príležitosť pre šikovných uchádzačov o prácu (aj absolventov), ktorí sa neboja nových výziev, radi by sa dlhodobo rozvíjali na manažérskej pozícii u nášho medzinárodného klienta a denne komunikovali v nemčine. Aktuálne otvorená pozícia ponúka napriek veľkej pracovnej vyťaženosti nekonečné možnosti osobného rastu s množstvom školení a možností cestovania. Ak si sa v úvodných vetách inzercie našiel/la, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis. Radi ťa predstavíme nášmu úspešnému klientovi, ktorý má celú sieť potravín v Európe.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

• Komunikácia s obchodnými partnermi ohľadom podmienok a cien
• Pravidelné stretávanie sa s obchodnými partnermi (cestovanie 50% pracovného času)
• Zodpovednosť za produkty, ich kvalitu a objem
• Sledovanie aktuálnych trendov na trhu v FMCG
• Podpora nákupného oddelenia pri optimálnom produktovom rozvoji
• Spolupodieľanie sa na strednodobých a dlhodobých cieľov spoločnosti
• Účasť na výstavách potravín a gastronómie na SK aj v zahraničí

• Stabilné zamestanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Atraktívne finančné ohodnotenie
• Prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve
• Pracovný pomer na dobu neurčitú
• Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín
• Preplácanie nákladov na ubytovanie pri presťahovaní počas 3 mesiacov v partnerských hoteloch
• Každá odpracovaná minúta zaplatená
• Dovolenka nad rámec zákona
• Doplnkové dôchodkové poistenie a množstvo iných ďalších benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ vzdelanie 1. stupňa ekonomického alebo humanitného smeru
• Plynulá znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
• Vysoké pracovné nasadenie - proaktivita
• Vysoké komunikatívne schopnosti
• Vyjednávacie schopnosti
• Vlastná motivácia, iniciatíva a samostatnosť
• Schopnosť doťahovať úlohy do konca

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3061425  Dátum zverejnenia: 2.1.2018