Pracujte v čokoládovni ako operátor výroby v Bratislave! Exkluzívny nástupny plat 890 eur/brutto s odmenami! Ubytovanie zdarma!Extra bonus 100 EUR!

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Začnite pracovať s najväčšou personálnou spoločnosťou Adecco Slovakia na Slovensku ako operátor výrobnej linky v Bratislave, v čokoládovni, zaujímavý nástupný plat, ubytovanie ZDARMA, a kopec iných zamestnaneckých výhod!!!

Práca priamo na výrobných úsekoch úsekoch:

- odoberanie čokoládových bonbónov a výrobkov z pásu,
- balenie bonbónov do obalov,
- kontrola výrobkov na linke,
- práca na rôznych pozíciach a viacerých linkách podľa potreby,
- ukladanie krabíc s výrobkami na paletu.

Pracuje sa na 2, 3 a 4 zmeny!
Práca vhodná aj pre absolventov!
Nutnosť mať platný ZDRAVOTNÝ PREUKAZ !
Ponúkaný plat (brutto)
890/brutto s odmenami
Iné výhody
- práca na TPP,
- garantujeme výplatu do 15teho dňa v mesiaci,
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi,
- ubytovanie zabezpečené bezplatne!
- zvýhodnený nákup výrobkov priamo v závodnom obchode.
- nadštandardné príplatky + výkonnostný bonus + príplatok za prácu v hluku
Informácie o výberovom konaní
- seriózny prístup k práci,
- dôraz na hygienu,
- nutnosť absolvovať lekársku prehliadku,
- ochota pracovať na zmeny, cez víkendy aj sviatky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Nutné je mať platný ZDRAVOTNÝ PREUKAZ!
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Hlavné námestie č. 22/1
979 01 Rimavská Sobota

Kontaktná osoba: Kristina Maslanaková
Tel.: 0911 027 135
E-mail: poslať životopis

ID: 3061105   Dátum zverejnenia: 25.7.2017