Store Manager - Vedúci skladu

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame jedinečnú príležitosť byť súčasťou nového greenfieldu v Nitre, ktorý súvisí s príchodom novej automobilky. Pracuješ v logistike? Nemáš problém komunikovať v angličtine a práca so SAP nie je pre teba žiadna novinka? Ozvi sa nám. Daj nám o sebe vedieť.

Tvojou náplňou práce bude:

- Riadiť a koordinovať jednotlivé činnosti na oddelení logistiky v súlade s dosahovaním cieľov a pri dodržiavaní bezpečnostných noriem a interných smerníc
- Viesť a motivovať pridelený tím zamestnancov (rozdeľovanie zamestnacov do zmien, navrhovať motivačné odmeny a hľadať spôsoby zlepšenia)
- Koordinovať tok jednotlivých logistických operácií (sklad, expedícia)
- Niesť zodpovednosť za prevádzku a dosahovanie KPI`s
- Koordinovať spracovanie a prenos dát do databázy SAP
- Inovovať a zavádzať nové postupy na oddelení logistiky
- Sledovať časový plánu a kontrolovať jeho dodržianie
- Proaktívny prístup pri meškaní časového plánu a hľadanie riešení
- Denná komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Vytváranie pravidelných reportov Client Relationship Managerovi

- Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Každoročné mzdové prehodnotenie
- Dynamické prostredie logistiky pre automobilku v Nitre

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

- Komunikatívna znalosť angličtiny
- niekoľkoročná skúsenosť na obdobnej pozícii
- znalosť práce so SAP
- schopnosť zvládať stres v dynamickom prostredí
- CAN DO attitute a akčný prístup k úlohám
- organizačné schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3035080  Dátum zverejnenia: 8.1.2018