Máš základné skúsenosti s administráciou UNIX/Linux-u ? Chceš sa zlepšiť? Hľadáme Junior UNIX/Linux Administrátora!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, jedného z kľúčových hráčov ohľadom interiérov v automotive odvetí, hľadáme do business centra v Bratislave Junior Unix/Linux Administrátora. Náplňou práce bude medzi inými:

- Inštalácia Unix/Linux operačných systémov a pridruženého softwaru, spolu s aktualizáciami a údržbou
- Zabezpečiť systémovú kontinuitu vytváraním zálohovacích a obnovovacích procesov a procedúr
- Poskytovať 1st level podpory v prípade incidentov a problémov so zodpovednosťou za podanie riešenia
- Spolupráca s tímami zabezpečujúcimi podporu pre biznis a aplikácie, architektmi globálnej infraštruktúry a projektovými inžiniermi

- 13ty plat
- Gastro lístky plne hradené zamestnávateľov
- Jazykové kurzy a rôzne tréningy
- Príspevky v prípade svadby, narodení dieťaťa, jubileí, sťahovaní
- Rôzne teambuildingy a eventy pre zamestnancov a iné...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vyrábajúca sedačky a interiérové doplnka do áut

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- 1-2 roky praxe s platformou Unix/Linux
- Skúsenosti s touto platformou v prípade údržby a konfigurácie
- Ochota zabezpečiť prevádzku a funkčnosť data centier 24/7
- Skúsenosti s HA clusteringom (ServiceGuard) a Unix/Linux virtualizáciou sú veľkým plus
- Vynikajúca angličtina slovom aj písmom

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3028329  Dátum zverejnenia: 25.5.2017