Junior/Senior IT Špecialista - (lokalita Lučenec)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Lučenec
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste IT špecialista a máte záujem pracovať v lokalite Lučenec? Ponúkame Vám prácu v stabilnej zahraničnej automobilovej spoločnosti, ktorej produkty sa každoročne montujú do viac ako 50 miliónov vozidiel po celom svete a ktorá sa zaoberá celým výrobným cyklom od štádia výskumu a dizajnu až po ich vývoj a konečnú výrobu. Budete súčasťou IT oddelenia a podporovať IT procesy vo výrobe.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- prispôsobovanie a konfigurácia ERP system (SAP, MFG)
- testovanie ERP systemu (SAP, MFG)
- zodpovednosť za chod ERP (SAP, MFG)
- komunikacia EDI
- analýza požiadaviek spoločnosti a kľúčových užívateľov
- mentoring a školenia kľúčových užívateľov

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie (zameranie na informatiku) - aj čerstvý absolventi
- znalosť anglického jazyka - aktívne
- skúsenosti s SQL, vytváranie Query
- znalosť ERP a WMS systému / SAP, MFG a ine – SW, ktoré manažujú skladové zásoby a dodávateľské potreby
- skúsenosti s EDI štandardami v automotive prostredí
- Sharepoint, ODBC data link medzi rôznymi zdrojmi
- praktické skúsenosti s IT projektami a schopnosť analytického myslenia - výhodou
- praktické skúsenosti so zoštíhľovaním IT procesov - výhodou
- orientácia na ciele
- prozákaznícke myslenie
- samostatnosť, proaktivita a zodpovednosť

Výhody:
- využívanie najnovších technológií
- tréningové programy (IT a jazykové kurzy)
- 13. plat
- možnosti osobného rozvoja a profesného rastu v medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program pre zamestnancov spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je globálnym lídrom v automobilovej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná aj pre absolventa s praxou v ERP systémoch.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2990155  Dátum zverejnenia: 1.6.2017