Network Specialist (BIND DNS solutions)!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

We are looking for a candidate for a position of a Network Specialist, who will be a part of a brand new mobility DNS Team. Our client is a global provider for complex and integration solutions in telecommunications. The position is situated in Bratislava

Main responsibilities:
- Design, implementation, and maintenance of mobility DNS platform.
- Working with DNS team members and performing DNS solutions and configurations.
- Preparing technical documentation and performing DNS changes.
- Maintaining of windows for DNS changes/troubleshooting as needed.
- Helping with Network planning and procedures

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Telecommunications

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Minimum 2 years of experience.
- Good knowledge of IP Networking
- Advanced knowledge of Linux
- Knowledge of BIND DNS configuration and BIND DNS application is welcome.
- Knowledge of Mobility 3GPP / UMTS / LTE networks is a welcome.
- Experience with Microsoft Office Excel and Word suite is a plus
- Wilingness to learn BIND DNS

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2974256  Dátum zverejnenia: 14.3.2017