Java Developer. Buď súčasťou projektu pre vývoj zákazníckeho portálu

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti v oblasti Web a Java vývoja (Middleware)? Ponúkame Vám prácu v stabilnej zahraničnej spoločnosti, ktorá poskytuje komplexné IT služby.

Budete súčasťou projektu elektronizácie zákazníckych služieb a participovať na vývoji zákazníckeho portálu. Jedná sa o novú architektúru zákazníckeho portálu pre sieťových klientov, kde sa bude používať Content Management System AEM 6, WSO2 API Manager a Java Middleware, prostredníctvom ktorých bude realizované pripojenie k systému SAP IS-U.

Pracovná náplň:
- Vyvoj zákazníckeho portálu v Java.
- Analyzovanie požiadaviek klientov, posudzovanie možných rizík a s tým spojených technických problémov.
- Podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií.
- Odovzdanie ukončeného projektu klientom/testerom na otestovanie.
- Zisťovanie a opravovanie funkčných a bezpečnostných chýb v zdrojovom kóde.
- Odovzdanie hotového zákazníckeho portálu klientovi, projektovému manažérovi
- Poskytovanie technickej podpory klientom - po go live.

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie (informatika)
- anglický a nemecký jazyk - aktívne
- prax na predošlej pozícii ako Senior Java Developer alebo Softvérový architekt
- skúsenosti v oblasti vývoja služby REST so Spring 4,
- znalosti nástrojov: Eclipse, Maven, Tomcat, Jenkins
- skúsenosť s rozhraním na SAP Systém
- know-how z prostredia energetiky (SAP IS-U)- výhodou
- agilný prístup (Scrum)- výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť a aktívna účasť na riešení problémov

Výhody:
- využívanie najnovších technológií a spolupráca s klientmi z celého sveta
- tréningové programy
- možnosti osobného rozvoja a profesného rastu v medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program pre zamestnancov spoločnosti
- mladý dynamický tím špecialistov
- flexibilná pracovná doba, možnosti home-office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť poskytujúca komplexné IT služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2929195  Dátum zverejnenia: 29.5.2017