Junior Tester

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košický kraj, okres Michalovce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, jedného z popredných svetových spoločností v tomto odvetví a najväčšieho výrobcu domácich spotrebičov v Európe, hľadáme zodpovedného Junior Testera.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- testovanie komunikácie s Android/ iOS / Windows mobilných zariadení s domácimi spotrebičmi.
- tvorba, realizácia, analýza testovacích scenárov a ich dokumentácia.
- prispôsobovanie testovacích scenárov pre rôzne platformy Android / iOS / Windows Mobile.
- kooperácia a aktívna komunikácia s tímom pre software a hardware.

Požiadavky:
- komunikatívnosť v slovenskom a anglickom jazyku (úroveň B2)
- znalosť programovania v jazyku C - výhodou
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy samostatne
- aktívna kooperácia s tímom
- znalosť mobilných technológií
- znalosť bezdrôtových sieťových zariadení
- požadované technické vzdelanie, minimálne stredoškolské s maturitou

Benefity:
- tréningy a školiace programy, flexibilná pracovná doba, home-office a 13 plat.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je jednou z popredných svetových spoločností v Európe zameranou na výrobu domácich spotrebičov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2927683  Dátum zverejnenia: 9.2.2017