Bavia ťa čísla? - junior referent - aj pre absolventov

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je tu skvelá možnosť začať pracovať v oblasti bankingu! Hľadáme kandidáta pre nášho klienta, do mladého kolektívu, ktorý sa rozrastie možno práve o Teba!

- Overovanie medzinárodných platieb v interných systémoch
- Verifikácia neuhradených pohľadávok
- Analýza podozrivých finančných aktivít – následné informovanie o možnom riziku
- Komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti
- Práca s internou databázou
- Schvaľovanie a procesovanie platieb
- Administratívna podpora

- Práca v atraktívnom prostredí úspešnej medzinárodnej finančnej inštitúcii
- Zaškolovacie tréningy
- Stabilný a mladý kolektív
- Team-building aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v administratíve min. 1r alebo počas školy
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Zodpovedný prístup
- Orientácia na detail
- Analytické myslenie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2926437  Dátum zverejnenia: 8.2.2017