PLC programátor

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Každodenne zabezpečovať údržbu pre oddelenie montáže
- Prinášať zlepšenia v rámci svojho oddelenia na splnenie určitých cieľov použitím SCADA dát
- Vytvárať analýzy na zabezpečenie odstraňovaní problémov použitím SCADA dát
- Analyzovať doby opráv zverených strojov
- Modifikovať, zálohovať a vylepšovať PLC,

- Práca pre úspešnú automobilku
- Príležitosti na kariérny rast a rozvoj samého seba
- Možnosť naučiť sa v zahraničí o spôsobe výroby
- Trinásty plat
- Bonus 0-15% základného platu
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na dôchodok
- Životné poistenie, úrazové a čiastočný invalidný poistenie a kritické poistenie voči choroba
- Stravné poukážky
- Rôzne benefity zo sociálneho fondu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilka v Nitre

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti s údržbou robotov, programovania pohybov, PLC's adhesive, dopravníkových systémov,
- Schopnosť pracovať ako súčasť tímu
- Znalosti bezpečnostných štandardov a vytvárať hodnotenia rizík pre priemyselnú automatizáciu
- Znalosti hľadania chýb v Ladder logic PLCs, Safety PLCs, Human Machine Interface, Field bus Networks, Ethernetová komunikácia a monitorovacie systémy
- Schopnosť analyzovať vzniknuté chyby, dôvody ich vzniku a efektívne ich riešiť pomocou adekvátnych nástrojov
- Byť pripravený na prácu na smeny
- Ochota pracovať cez víkend v prípade potreby

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2913088  Dátum zverejnenia: 30.1.2017