LINUX Administrátor - Košice

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho IT klienta, s množstvom medzinárodných projektov hľadáme skúseného LINUX systémového administrátora, ktorý bude súčasťou tímu zameraného na bezpečnosť .

Náplňou práce je:
- zodpovednosť za údržbu, výkon a podporu LINUX systémov.
- návrh, inštalácia, implementácia, údržba komplexného operačného systému a ostatných SW riešení.
- správa systému a automatizácia úloh pomocou skriptov (Bash, AWK, SED).
- aktívna podpora všetkých ITIL procesov (INM, CHM, PRM, CfM, RDM) - diagnostika a riešenie tiketov prípadne ich eskalácia.
- zodpovednosť za administráciu FTP služieb v LINUXE pomocou (RedHat), Cobbler a Satelite (deployment).

Náš klient ponúka možnosť vzdelávania sa a osobného rastu. V balíčku zamestnaneckých výhod nájdete jazykové kurzy, teambuildingy, športové aktivity, zľavové kupóny i príspevok do III. dôchodkového piliera. Klient ponúka príplatok za prácu na pracovisku so sprísnenými bezpečnostnými podmienkami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je významná medzinárodná spoločnosť zameraná na poskytovanie vysoko kvalitných IKT riešení pre globálny trh.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- pozícia je vhodná pre skúseného administrátora v operačnom systéme LINUX (prax 3 - 5 rokov)
- skúsenosti s ITIL
- výhodou je skúsenosť s administráciou FTP - RedHat
- skriptovanie v Bash, AWK, SED - základná až pokročilá znalosť
- silná motivácia učiť sa nové technológie a trendy
- schopnosť pracovať v tíme, zodpovedný prístup
- kreatívne analytické a logické myslenie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2893435  Dátum zverejnenia: 22.3.2017