Hľadáme šikovných pracovníkov pre automobilový priemysel! Hľadáme pracovníkov na údržbu vozíkov! Práca v Bratislave! Údržbár!

Talent Solutions - ADECCO

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
881

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Začni pracovať s nami so všetkými výhodami, ktoré Vám ponúkame a garantujeme! Práca pre TOP zamestnávateľa v automobilovom priemysle v BRATISLAVE!

PRÁCA NA TPP, výplata do 15. dňa v MESIACI na VAŠOM účte! Nástupný plat 881 EUR/hrubé + PRÍPLATKY! Možnosť vyplácania INDIVIDUÁLNYCH a SKUPINOVÝCH odmien už od 1. mesiaca!
STRAVOVANIE priamo v závode k dispozícii sú stravné lístky!

Ak nie ste vyškolení alebo nemáte skúsenosti, NEVADÍ my Vás dostatočne vyškolíme na tréningových centrách!

ODPORUČTE NÁM VHODNÉHO KANDIDÁTA A MY VÁS FINANČNE ODMENÍME!

- možnosť využiť naše ADECCO BENEFITY,
- možnosť využiť prideleného koordinátora priamo v ZÁVODE,
- naša ADECCO kancelária priamo pri Vás s ochotným personálom

Informácie o výberovom konaní

PRÁCA VHODNEJŠIA PRE MUŽOV!

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE V BRATISLAVE!

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na dole uvedenú emailovú adresu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo už viac ako 23 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako tri milióny áut, šesť miliónov prevodoviek a 200 miliónov komponentov. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2853010  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 881