Procesný inžinier kvality

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, automobiléveho dodávateľa, obsadzujeme pracovnú pozíciu Procesného špecialistu kvality . Hľadáme kandidáta, ktorý bude mať na starosti procesú kvalitu a zabezpečovať plynulosť a požadovanú kvalitu produkcie.

Hlavné zodpovednosti:

- Koordinácia kontrolórov kvality na linke
- Riadenie kvality montáže sedačiek do automobile
- Nachádzanie a riešenie problematických situácií na montážnej linke
- Zodpovednosť za dodržiavanie a koordináciu kvalitatívnych štandardov
- Podpora zlepšovacích procesov a zavádzanie štíhlej výroby
- Optimalizácia procesov
- Dodržiavanie procesov v súvislosti s bezpečnosťou pri práci

- Mladý a príjemný kolektív
- Nové a príjemné prostredie
- Zaujímavé platové požiadavky
- 13. a 14. Plat a iné odmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VŠ, SŠ technického charakteru, alebo prax na obdobnej pozícií
- 2 – 4 roky skúsenosti na obdobnej pozícii
- AJ – aktívne
- Znalosť kvalitatívnych nástrojov: 8D reporty, FMEA, PPAP
- Flexibilita, lojalita, samostatnosť
- Analytické myslenie, schopnosť riešiť problém samostatne

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2784967  Dátum zverejnenia: 27.10.2016