Výberové konanie v Košiciach! Pracovník výroby v automobilovom priemysle v Bratislave! Nástupný plat od 734 eur! Príspevky a bonusy od 1.mesiaca!

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Medzinárodná agentúrna spoločnosť Adecco Slovakia obsadzuje voľné pracovné pozície pre spoločnosť VOLKSWAGEN SLOVAKIA V BRATISLAVE!

Hľadáme kandidátov na obsadenie výrobnej linky montáž. Jedná sa o prácu na zmeny, práca montážneho charakteru - montáž jednotlivých komponentov do áut.

Ponúkame Vám:

- práca na TPP,
- nástupný PLAT od 734 eur + príplatky
- individuálne a skupinové ODMENY vyplácané už od 1. mesiaca,
- náborové BONUSY,
- UBYTOVANIE Vám vieme zabezpečiť s príplatkom,
- STRAVOVANIE priamo v závode na čipové karty s denným bezhotovostným limitom 5 eur,
- OBLEČENIE A OBUV ZDARMA

Náborové konanie budeme robiť na našej pobočke v Košiciach, Hlavná 28 - dňa 21.10.2016 o 11:00, nemusíte chodiť na pohovor do Bratislavy!
Ponúkaný plat (brutto)
734
Iné výhody
- rovnaké platové podmienky ako kmeňoví zamestnanci
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- možnosť využiť naše ADECCO BENEFITY
- pridelený koordinátor priamo v závode
V prípade záujmu, nás kontaktujete zaslaním životopisu alebo na telefónnom čísle 0911 027 135.

Výberové konanie: 21.10.2016 od 11:00 na Hlavnej 28 v Košiciach - pobočka ADECCO SLOVAKIA

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- ochota VYCESTOVAŤ do BRATISLAVY
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 2766935   Dátum zverejnenia: 14.10.2016