Supervízor údržby Prešov

Miesto práce
Prešovský kraj, Prešov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Mate záujem ďalej sa rozvíjať a technický rásť v rámci oblasti údržby?
Máte rád tvorivú prácu s veľkou mierou samostatnosti a zodpovednosti?

Ponúkame Vám možnosť začleniť sa do tímu v oblasti špecifickej výroby, kde sa bude od Vás vyžadovať vysoká angažovanosť pri tvorbe nových projektoch, spolupodieľanie sa pri nastavovaní investičných plánoch a aktívny prístup k riešeniu problémov vo výrobe.

Náplň práce:

- riadenie plánovanej a operatívnej údržby zvereného úseku
- vedenie, motivácia a rozvíjanie tímu zloženého z mechanikov a elektronikov
- zodpovednosť za plánovanie a dodržanie finančných prostriedkov
- zvyšovať efektivitu procesov, znižovať náklady na údržbu a znižovať prestoje
- navrhovať a zabezpečovať proces plánovania a realizácie údržby
- komunikácia s dodávateľmi a externými spoločnosťami v rámci údržby strojov
- spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
- zodpovednosť za optimalizáciu skladových zásob v sklade náhradných dielov

Požiadavky na kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru (strojárske, elektrotechnické zameranie)
- min. 3 roky skúsenosti na obdobnej pozícií (prax s operatívnou a preventívnou údržbou)
- skúsenosti s riadením tímu
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- veľmi dobré riadiace a organizačné schopnosti
- rozhodnosť a flexibilita
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s.r.o.
Mlynská 28
040 01 Kosice

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Filipova
Tel.: 0902 920 988

ID: 2765315   Dátum zverejnenia: 14.11.2016