Web IT Specialist

Miesto práce
Teplička nad Váhom, Žilina
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, kórejskú spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním IT služieb, servisom a starostlivosťou o automatizované systémy, obsadzujeme pozíciu WEB/ IT specialist. Táto spoločnosť má etablovanú centrálu v Európe v Nemecku a ďalšie pobočky na Slovensku, v Rusku a Čechách.
Hľadáme IT specialist/ Web developer, ktorý sa primárne bude starať o webové aplikácie, na ktorých beží IS spoločnosti.
Hlavné zodpovednosti:
- Podpora a administrácia a tvorba Web systémov
- Analýza, návrh a vývoj nových Web aplikácií
- Denné sledovanie a analyzovanie neštandardných situácií
- Zavedenie zmien/ nových funkcií s cieľom zlepšiť systém
- Užívateľská podpora
Iné výhody
- Práca v nadnárodnej spoločnosti s najnovšími technológiami
- Rôzne zaujímavé a ambiciózne projekty v rámci IT
- Skvelý, priateľský a mladý kolektív
- Zaujímavé platové ohodnotenie, benefitný a sociálny systém
- Pracovná doba: 7.00 – 15.30 hod.
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Java - pokročilý
.NET - základy
- SŠ, VŠ zamerané na informačné technológie, prípadne technické zameranie
- Prax na obdobnej pozícii 3 roky, ideálne skúsenosti s projektovým manažmentom
- Skúsenosti s programovaním v JAVA, .NET, ASP nevyhnutné aspoň na mierne pokročilej úrovni, SQL, ORACLE DB, WAS – veľkou výhodou
- Výborné komunikatívne zručnosti, tímový hráč, orientácia na dosiahnutie požadovaných cieľov
- AJ – mierne pokročilá komunikatívna úroveň
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 2761394   Dátum zverejnenia: 11.10.2016