Web IT Specialist

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Teplička nad Váhom, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, kórejskú spoločnosť, ktorá sa zaoberá poskytovaním IT služieb, servisom a starostlivosťou o automatizované systémy, obsadzujeme pozíciu WEB/ IT specialist. Táto spoločnosť má etablovanú centrálu v Európe v Nemecku a ďalšie pobočky na Slovensku, v Rusku a Čechách.
Hľadáme IT specialist/ Web developer, ktorý sa primárne bude starať o webové aplikácie, na ktorých beží IS spoločnosti.
Hlavné zodpovednosti:
- Podpora a administrácia a tvorba Web systémov
- Analýza, návrh a vývoj nových Web aplikácií
- Denné sledovanie a analyzovanie neštandardných situácií
- Zavedenie zmien/ nových funkcií s cieľom zlepšiť systém
- Užívateľská podpora

- Práca v nadnárodnej spoločnosti s najnovšími technológiami
- Rôzne zaujímavé a ambiciózne projekty v rámci IT
- Skvelý, priateľský a mladý kolektív
- Zaujímavé platové ohodnotenie, benefitný a sociálny systém
- Pracovná doba: 7.00 – 15.30 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
.NET - Základy

Počet rokov praxe

3

- SŠ, VŠ zamerané na informačné technológie, prípadne technické zameranie
- Prax na obdobnej pozícii 3 roky, ideálne skúsenosti s projektovým manažmentom
- Skúsenosti s programovaním v JAVA, .NET, ASP nevyhnutné aspoň na mierne pokročilej úrovni, SQL, ORACLE DB, WAS – veľkou výhodou
- Výborné komunikatívne zručnosti, tímový hráč, orientácia na dosiahnutie požadovaných cieľov
- AJ – mierne pokročilá komunikatívna úroveň

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2761394  Dátum zverejnenia: 11.10.2016