Špecialista predaja a starostlivosti o zákazníka

Miesto práce
Komárno
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Pravidelná komunikácia s klientmi prostredníctvom telefónu a e-mailu
- Rozvoj existujúcej zákazníckej bázy
- Riešenie požiadaviek od zákazníkov a aktívny prístup k ich potrebám
- Aktívny predaj po telefóne zameraný na firemnú klientelu
- Tvorba obchodných ponúk šitých na mieru
- Sledovanie situácie na trhu a monitorovanie konkurencie
- Spolupráca s ostatnými členmi tímu
- Rozvoj vlastných vedomostí a schopností
Termín nástupu
ASAP
Iné výhody
- Atraktívna, samostatná a zodpovedná práca v príjemnom prostredí
- Stabilná práca pre nadnárodnú spoločnosť
- Výborné platové ohodnotenie
- bonusový systém
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona, stravné lístky a ďalšie
- Možnosť využívať jazykové kurzy a odborné školenia pre ďalší kariérny rast
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)
- Orientácia na zákazníka
- Pozitívny prístup k práci
- Výborné vyjadrovacie schopnosti
- Prirodzené komunikačné a predajné schopnosti
- Znalosť programov Outlook, Excel a Word na bežnej užívateľskej úrovni
- Skúsenosť s aktívnou zákazníckou podporou cez telefón je výhodou
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 2756293   Dátum zverejnenia: 7.10.2016