Dlhodobá brigáda v HR/Researcher

Miesto práce
Žilina
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ponúkame príležitosť dlhodobej brigády pre komunikatívnho a zodpovedného študenta alebo študentku a možnosť nazbierať skúsenosti v oblasti HR a recruitmentu pre záujemcu s pokročilým anglickým jazykom.
Nadobudneš pracovné skúsenosti, vyskúšaš si svoje schopnosti a získaš referencie.

Náplň práce:

- Vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie v oblasti inžinieringu, administratívy, obchodu a i., podľa vopred stanovených kritérií.
- Práca s firemnou a externými databázami
- Spracovanie údajov o kandidátoch
- Organizácia pohovorov s uchádzačmi
- Telefonická komunikácia s kandidátmi
- Testovanie ich jazykových znalostí
- Administratíva
Ponúkaný plat (brutto)
3,5 EUR / hodina
Termín nástupu
01.11.2016
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka - NUTNÁ
- výhodou je zároveň pokročilá úroveň nemeckého alebo francúzskeho jazyka
- MS Office, najmä MS Excel
- aktívny prístup k práci
- komunikatívnosť a ochota telefonovať s kandidátmi je nevyhnutná podmienka
- minimálne 4 hodiny denne
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 2754777   Dátum zverejnenia: 6.10.2016