Výrobný pracovník! Zarábaj s nami krásny plat! Odmeny vyplácané už od 1. mesiaca+nástupný bonus 300€+200€ ! Teraz ponúkame viac!

Talent Solutions - ADECCO

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Vranov nad Topľou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre TOP zamestnávateľa na našom trhu v BRATISLAVE.
Prijmeme väčší počet zamestnancov na pozície montáž, lakovňa, zvarovňa.

Ponúkame Vám ( 734 €+ príplatky+benefit), možnosť vyplácania skupinových odmien už od 1. MESIACA, individuálne odmeny, ubytovanie s príplatkom, stravovanie (čipové karty ), doprava 6 MESIACOV ZDARMA.

TERAZ PONÚKAME VIAC!

Extra bonus 300 €+200€, rovnaké platové podmienky ako kmeňoví zamestnanci, možnosť prestupu do kmeňa, kariérny rast, pridelený koordinátor.

Pridajte sa k nám, nástup možný po dohode!

Spoľahlivosť a ustálenosť predstavuje stabilné pracovné zadelenie. To je dôležité.

Práca na HPP, výplata do 15teho dňa v mesiaci, garancia riadne preplatených NADČASOV, NOČNÝCH, SVIATKOV - toto tvorí STABILITU.

Informácie o výberovom konaní

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE V BRATISLAVE!
Práca vhodnejšia pre MUŽOV!
Ak sme Vás zaujali neváhajte nás kontaktovať zaslaním životopisu alebo na telefónnom čísle 0911 834 034 alebo 0911 027 135.
MAIL: [email protected]
[email protected]

DOHODNITE SI UŽ DNES OSOBNÝ POHOVOR!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Závod v Bratislave vznikol v roku 1991. Už v roku 1992 začal sériovú výrobu Volkswagenu Passat Variant. Volkswagen Slovakia, a. s. patrí s počtom 9400 zamestnancov k najväčším slovenským zamestnávateľom a k najväčším exportérom v Slovenskej republike. V súčasnosti sa v bratislavskom závode vyrábajú vozidlá Volkswagen Touareg, Audi Q7 a karosérie pre Porsche Cayenne. Od roku 2011 k nim pribudli aj malé mestské žihadlá Volkswagen up!, SEAT Mii a ŠKODA Citigo. Vyrobené vozidlá smerujú najmä do krajín Európskej únie, Číny, USA, či Ruska. Bratislavský závod je zároveň jediným automobilovým závodom na svete, vyrábajúcim vozidlá piatich značiek pod jednou strechou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U nás má šancu každý.
Ponúkame odborné zaškolenie!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2734576  Dátum zverejnenia: 19.7.2017