Operátor CNC stroja - Stabilná Práca na HPP. Zabezpečená doprava, vhodné aj pre absolventa !

Miesto práce
Sučany, Martin
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Obsluha CNC stroja.
- Čítanie výkresovej dokumentácie.
- Meranie posuvným meradlom.
- Práca v príjemnom a mladom kolektíve.
- Vhodné aj pre absolventov.
- Profesionálne zaškolenie.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
05.09.2016
Iné výhody
- Stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- Pravidelná mzda + vyplácanie bonusov
- Slušné platové ohodnotenie
- Možnosť robiť nadčasy
- Príjemný kolektív
- Zabezpečená doprava
- Čistá prevádzka
- Strava je zabezpečená priamo v jedálni spoločnosti
- Medzinárodná výrobná spoločnosť s možnosťou kariérneho rastu
- Práca vhodná aj pre ženy aj pre mužov
- Tímový duch, ochota pomáhať je heslo našich pracovníkov
- trojzmenná prevádzka ( 8hod, Po-Pia) alebo štvorzmenná prevádzka(12hod.)
Ak máte záujem nájsť si stabilnú prácu s pravidelnou mzdou máte možnosť získať skúsenosť s významnou strojárskou spoločnosťou na svetovom výrobnom trhu. Možnosť kariérneho rastu. Ihneď nám zašlite Váš životopis !

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojár , Pomocný pracovník, výrobný pracovník, Operátor CNC stroja
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Pracovať v stabilnej strojárenskej spoločnosti.
Ochota učiť sa nové veci.
Samostatnosť, Flexibilita, komunikatívnosť.
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
01001 Žilina

Kontaktná osoba: Jakub Žalman
Tel.: 0911350632
E-mail: poslať životopis

ID: 2732775   Dátum zverejnenia: 22.9.2016