Volkswagen Slovakia výrobný pracovník - najlepšie podmienky, vyšší plat, odmeny a flexibilný prístup len u nás!

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Mladá Boleslav, Brno - venkov, Zlín
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Chceš kariéru v automobilovom priemysle? Vylepšené podmienky po odpracovaní prvého týždňa, SUPER PLAT, trvalý pracovný pomer, kariérny postup u spoľahlivého zamestnávateľa + EXTRA BONUS v spolupráci s ADECCO SK?!

Len my ti poskytneme flexibilitu pohovorov v regiónoch na Slovensku a tým ten najprofesionálnejší prístup. Zavolaj a presvedč sa sám už dnes.

- Manuálna práca na prevádzkach montážna linka, karosáreň, lakovňa a zvarovňa
- Práca rozdelená na 3 zmeny alebo nepretržitú prevádzku
- Plne zabezpečený tréning a zaškolenie
- V PRÍPADE AK STE DRŽITEĽOM ZVÁRAČSKÉHO PREUKAZU TYPU ZT7/ZM7- ZVÁRANIE HLINÍKA, URČITE NÁS OBRATOM KONTAKTUJTE!!!

Neváhaj a zavolaj nám na 0902 919 060 a dohodni sa s nami na mieste pohovoru.
Prípadne nám pošli životopis na vw@adecco.sk a my ti zavoláme.
Umiestňujeme a zamestnáme aj bez praxe so zaučením. Podmienkou je chuť pracovať. Skvelá príležitosť pre absolventov škôl! A ak nie si vyučený, nevadí!

Priemerný plat už od 900€ (734€ / brutto+ odmeny + nadštandardné príplatky)
Pridaj sa k nám a my ti zabezpečíme aj dopravu (zdarma na 6 mesiacov, následne za lukratívny príplatok) či ubytovanie so stravou formou exkluzívnych príplatkov a množstvo iných Adecco výhod.
Ponúkaný plat (brutto)
už od 734€ / brutto+ odmeny + nadštandardné príplatky
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
Pridaj sa k najväčším profesionálom na Slovensku a v medzinárodnom automobilovom priemysle- najlepšie platená práca u nás !!!
Vstúpte do firmy, ktorá nesľubuje, ale spoznajte naše garancie a istoty. Máme všetko, čo potrebuješ. Poskytneme absolútny servis! Kancelária priamo pri závode VW iba k vašej dispozícii s našim profi priateľským tímom práve pre teba.

Zabezpečíme ti dopravu aj ubytovanie, i s príspevkami
Príplatky poobedná, nočná zmena, nepretržitá prevádzka
Osobné aj skupinové ohodnotenie
Všetky NADČASY riadne preplatené
Možnosť rastu a prestupu do kmeňa - kariérny rozvoj a odborný rast v tíme + perspektíva zvyšovania kvalifikácie + zvyšovanie tarifnej triedy

Starostlivosť od svojho koordinátora NON - STOP. Garancia mzdy do 15teho vždy na účte. Spoľahlivosť a ustálenosť predstavuje stabilné pracovné zadelenie. To je dôležité.
Poznáte niekoho kto hľadá prácu, odporučte nás a mi Vás finančne odmeníme.
V prípade ak vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené podmienky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku, prípadne nás kontaktujte telefonicky. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- Dobrý zdravotný stav (vstupná zdravotná prehliadka zahŕňa drogové testy)
- Zodpovedný prístup k práci a ochota pracovať
- Máte ZÁKLADNÉ VZDELANIE? Nevadí, zaškolíme Vás!
- Skúsenosti vo výrobe sú výhodou, ale nie nutnosťou
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 2731916   Dátum zverejnenia: 14.11.2016