Zvárač súrne od 24.2.2017 - 500 EUR bonus

Miesto práce
Jana Jonáša 1, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Chceš kariéru v automobilovom priemysle? Vylepšené podmienky po odpracovaní prvého týždňa, SUPER PLAT, trvalý pracovný pomer, kariérny postup u spoľahlivého zamestnávateľa + EXTRA BONUS v spolupráci s ADECCO SK?!

Len my ti poskytneme flexibilitu pohovorov v regiónoch na Slovensku a tým ten najprofesionálnejší prístup. Zavolaj a presvedč sa sám už dnes.

- Manuálna práca na prevádzkach montážna linka, karosáreň, lakovňa a zvarovňa
- Práca rozdelená na 3 zmeny alebo nepretržitú prevádzku
- Plne zabezpečený tréning a zaškolenie
- V PRÍPADE AK STE DRŽITEĽOM ZVÁRAČSKÉHO PREUKAZU TYPU ZT7/ZM7- ZVÁRANIE HLINÍKA, URČITE NÁS OBRATOM KONTAKTUJTE!!!

Neváhaj a zavolaj nám na 0902 919 060 a dohodni sa s nami na mieste pohovoru.
Prípadne nám pošli životopis na vw@adecco.sk a my ti zavoláme.
Umiestňujeme a zamestnáme aj bez praxe so zaučením. Podmienkou je chuť pracovať. Skvelá príležitosť pre absolventov škôl! A ak nie si vyučený, nevadí!

Priemerný plat už od 900€ (734€ / brutto+ odmeny + nadštandardné príplatky)
Pridaj sa k nám a my ti zabezpečíme aj dopravu (zdarma na 6 mesiacov, následne za lukratívny príplatok) či ubytovanie so stravou formou exkluzívnych príplatkov a množstvo iných Adecco výhod.
Ponúkaný plat (brutto)
už od 734€ / brutto+ odmeny + nadštandardné príplatky
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
Pridaj sa k najväčším profesionálom na Slovensku a v medzinárodnom automobilovom priemysle- najlepšie platená práca u nás !!!
Vstúpte do firmy, ktorá nesľubuje, ale spoznajte naše garancie a istoty. Máme všetko, čo potrebuješ. Poskytneme absolútny servis! Kancelária priamo pri závode VW iba k vašej dispozícii s našim profi priateľským tímom práve pre teba.

Zabezpečíme ti dopravu aj ubytovanie, i s príspevkami
Príplatky poobedná, nočná zmena, nepretržitá prevádzka
Osobné aj skupinové ohodnotenie
Všetky NADČASY riadne preplatené
Možnosť rastu a prestupu do kmeňa - kariérny rozvoj a odborný rast v tíme + perspektíva zvyšovania kvalifikácie + zvyšovanie tarifnej triedy

Starostlivosť od svojho koordinátora NON - STOP. Garancia mzdy do 15teho vždy na účte. Spoľahlivosť a ustálenosť predstavuje stabilné pracovné zadelenie. To je dôležité.
Poznáte niekoho kto hľadá prácu, odporučte nás a mi Vás finančne odmeníme.
V prípade ak vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené podmienky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku, prípadne nás kontaktujte telefonicky. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- Dobrý zdravotný stav (vstupná zdravotná prehliadka zahŕňa drogové testy)
- Zodpovedný prístup k práci a ochota pracovať
- Skúsenosti so zváraním , platné preukazy na zváranie
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
ADECCO Slovakia, s.r.o.

843 06 Bratislava

Kontaktná osoba: Štefánia Rešetárová
Tel.: 0902919060
E-mail: poslať životopis

ID: 2731916   Dátum zverejnenia: 23.2.2017