Perspektívna práca od Volkswagen Slovakia! Montážnik

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj, Bratislava
Termín nástupu
31.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
- 880/ brutto mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

EXTRA BONUS len od Volkswagen Slovakia v spolupráci s ADECCO SK, vám poskytne vylepšené podmienky a perspektívnu spoluprácu do budúcna. Chceš SUPER Bonus ihneď na začiatok, EXTRA BONUS, skupinový bonus a mnohé iné výhody? Zavolaj a príď k nám!!! Zabezpečíme ti najlepšie platenú prácu na slovenskom automobilovom trhu.
NAŠE výberové konania prebiehajú v Košiciach, Žiline, Rimavskej Sobote a Bratislave už tento týždeň.
Ponúkaný plat 880€ (734€+nadštandardné príplatky a odmeny) a seriózna dlhodobá spoluprácu na TPP s možnosťou rastu a prestupom priamo do kmeňa.
Pridaj sa k nám a my ti zabezpečíme aj dopravu (zdarma na 6 mesiacov, následne za lukratívny príplatok) či ubytovanie so stravou formou exkluzívnych príplatkov a množstvo iných Adecco výhod.

-Manuálna práca na prevádzkach montážna linka, karosáreň, lakovňa a zvarovňa
- Práca rozdelená na 3 zmeny alebo nepretržitú prevádzku
- Plne zabezpečený tréning a zaškolenie
- Adecco pobočka ktorá Vám je k dispozícii priamo v závode s naším profesionálnym a priateľským tímom.
- V PRÍPADE AK STE DRŽITEĽOM ZVÁRAČSKÉHO PREUKAZU TYPU ZT7/ZM7- ZVÁRANIE HLINÍKA, URČITE NÁS OBRATOM KONTAKTUJTE!!!

Poznáte niekoho kto hľadá prácu, odporučte nás a my Vás finančne odmeníme.
V prípade ak vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené podmienky, prosím zašlite nám váš životopis v slovenskom jazyku, prípadne nás kontaktujte telefonicky. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Volkswagen Slovakia je jedným z najvýznamnejších celosvetových automobilových koncernov a významný zamestnávateľ na Slovensku s perspektívnymi pracovnými pozíciami a možnosťou rastu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrý zdravotný stav (vstupná zdravotná prehliadka zahŕňa drogové testy)
- Zodpovedný prístup k práci a ochota pracovať
- Nemáte prax alebo nie ste vyučení v odbore? Nevadí, zaškolíme Vás!
- Skúsenosti vo výrobe sú výhodou, ale nie podmienkou!

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2707115  Dátum zverejnenia: 3.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - 880/ brutto mesiac