Montážnik elektrorozvádzačov Sučany, práca na 2 zmeny, zaškolenie na prácu!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
dohodou
700€/brutto + variabilná zložka do 20% zo mzdy v závislosti od kvalifikácie a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* montáž rozvodových elektroskríň vstrekovacích
* montáž a zapojenie prepojov a súčiastok podľa dokumentácie
* vizuálna kontrola skríň, výroba zákaziek v stanovenom termíne
* osadzovanie súčiastok
* kontrola kvality a poriadku na pracovisku
* práca v dvojzmennej prevádzke 8 hodinové zmeny (po - pia)

* stabilná dlhodobá práca, zaškolenie na prácu
* príplatky po skúšobnej dobe, stravné lístky v hodnote 3,60€
* zabezpečená lekárska prehliadka a pracovné oblečenie
* práca v rastúcej spoločnosti
* možnosť kariérneho rastu
* rôzne platové triedy
* zvozový autobus z okolia Martina zabezpečený
* zvozový autobus z Turčianskych Teplíc

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na [email protected] alebo volajte 0911676528.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá vyrába rozvodné skrine a vstrekolisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* spoľahlivosť
* pracovitosť
* technicky zamerané vzdelanie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2705103  Dátum zverejnenia: 7.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€/brutto + variabilná zložka do 20% zo mzdy v závislosti od kvalifikácie a skúseností