Vedúci prevádzky - obklady a dlažby, sanita, stavebná chémia

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
okres Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj tovaru podľa schváleného plánu
- Personálne riadenie pracovníkov prevádzky pod metodickým riadením vedenia spoločnosti
- Riadenie prevádzky z hľadiska zodpovednosti voči (ŠOI, BOZ, PO, životné prostredie atď.) s metodickou pomocou pracovníkov centrály
- Zabezpečenie školenia bezpečnosti práce a ochrany zdravia pri práci podľa predpisov pre pracovníkov obchodného strediska
- Udržovanie kultúry predaja, čistoty a hygieny na pracovisku
- Organizáciu dopravy tovaru na sklad a rozvoz tovaru k zákazníkom
- Riadne uskladnenie tovaru na sklade
- Hospodárenie s obalmi (palety, bedne a p.), hlavne s vratnými
- Vybavovanie reklamácií a chýb tovaru voči dodávateľom a odberateľom
- Prevádzanie pravidelných a mimoriadnych inventúr tovaru
- Realizácia mzdovej politiky spoločnosti v rámci mzdových predpisov spoločnosti a realizácii motivačného odmeňovania podľa príslušných predpisov spoločnosti
- Zabezpečenie prevádzky proti vlámaniu a krádežiam
- Zabezpečenie dohľadu nad bezpečnosťou práce, zabezpečí na požiadanie zamestnancov strediska ochrannými a pracovnými pomôckami
- Zoznamovanie zamestnancov s novými smernicami (resp. so zmenami starých ) internej predpisovej dokumentácie a novými informáciami nevyhnutnými pre vykonávanie funkcie
- Zodpovedá za správne ocenenie materiálov vo vzorkovni a vo všetkých používaných softwearoch

- Nadnárodná spoločnosť
- Príjemný kolektív
-Zaujímavé platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Keramika, obklady a dlažby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Skladové hospodárstvo – základy
- Fakturácia - základy
- Pokladňa - základy
- Personalistika - základy
- Office, excel, Outlook- pokročilý

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2692870  Dátum zverejnenia: 16.8.2016