Operátor výroby - výroba komponentov pre automobilový priemysel v Martine

Talent Solutions - ADECCO

Sučany, Žilinský kraj, okres Martin, okres Turčianske Teplice, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
734 € základ + príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* manipulačné práce pri výrobe kolies, čapov, bŕzd a ložiskových krúžkov
* obsluha CNC stroja
* práca v v 3 zmennej prevádzke ( 8 hodinové zmeny) alebo v 4 zmennej prevádzke (12 hodinové zmeny)
* na základe dlhodobej spolupráce so spoločnosťou VW hľadáme pre túto spoločnosť v Martine zamestnancov na pracovnú pozíciu operátor výroby - operátor CNC (obsluha strojov)
* platové ohodnotenie vrátane príplatkov a bonusov môže pohybovať v rozmedzí 800 € - 850 € mesačne
* stabilné zamestnanie

* profesionálne zaškolenie
* zabezpečená strava
* zabezpečené pracovné oblečenie
* zabezpečené lekárska prehliadka
* výborné zázemie spoločnosti
* dlhodobá práca

Ak Vás táto pracovná pozícia zaujala, tak mi zašlite Váš životopis na [email protected] alebo volajte na 0902 902 425.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta - spoločnosť VW - závod v Martine, vyrábajúci komponenty do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SŠ strojárska (odbor: strojár, mechanik, obrábač, automechanik) - výhodou
* prax ako CNC operátor – výhodou
* spoľahlivosť a schopnosť samostatne pracovať
* práca vhodná pre mužov a ženy

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2681662  Dátum zverejnenia: 7.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 734 € základ + príplatky + bonusy