Náborový Bonus- Výrobný pracovník

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
880/ brutto mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš kariéru v automobilovom priemysle? Vylepšené podmienky, trvalý pracovný pomer, kariérny postup u spoľahlivého zamestnávateľa + EXTRA BONUS v spolupráci s ADECCO SK?!

Neváhaj a zavolaj nám na 0902 919 060 a príď na pohovor v Bratislave, Žiline, Košiciach či Rimavskej Sobote už budúci týždeň.
Prípadne nám pošli životopis na [email protected] a my ti zavoláme.
Umiestňujeme a zamestnáme aj bez praxe so zaučením. Podmienkou je chuť pracovať. Skvelá príležitosť pre absolventov škôl! A ak nie si vyučený, nevadí!

Priemerná mzda je 880€ (726 € + odmeny + nadštandardné príplatky), časom VW výhody ako 13. a 14.plat a iné.
Pridaj sa k nám a my ti zabezpečíme aj dopravu (zdarma na 6 mesiacov, následne za lukratívny príplatok) či ubytovanie so stravou formou exkluzívnych príplatkov a množstvo iných Adecco výhod.

Pridaj sa k najväčším profesionálom na Slovensku a v medzinárodnom automobilovom priemysle- najlepšie platená práca u nás !!!
Vstúpte do firmy, ktorá nesľubuje, ale spoznajte naše garancie a istoty. Máme všetko, čo potrebuješ. Poskytneme absolútny servis! Kancelária priamo pri závode VW iba k vašej dispozícii s našim profi priateľským tímom práve pre teba.

Zabezpečíme ti dopravu aj ubytovanie, i s príspevkami
Príplatky poobedná, nočná zmena, nepretržitá prevádzka
Osobné aj skupinové ohodnotenie
Všetky NADČASY riadne preplatené
Možnosť rastu a prestupu do kmeňa - kariérny rozvoj a odborný rast v tíme + perspektíva zvyšovania kvalifikácie + zvyšovanie tarifnej triedy

Starostlivosť od svojho koordinátora NON - STOP. Garancia mzdy do 15teho vždy na účte. Spoľahlivosť a ustálenosť predstavuje stabilné pracovné zadelenie. To je dôležité.
- Manuálna práca na prevádzkach montážna linka, karosáreň, lakovňa a zvarovňa
- Práca rozdelená na 3 zmeny alebo nepretržitú prevádzku
- Plne zabezpečený tréning a zaškolenie
- V PRÍPADE AK STE DRŽITEĽOM ZVÁRAČSKÉHO PREUKAZU TYPU ZT7/ZM7- ZVÁRANIE HLINÍKA, URČITE NÁS OBRATOM KONTAKTUJTE!!!

Poznáte niekoho kto hľadá prácu, odporučte nás a mi Vás finančne odmeníme.
V prípade ak vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené podmienky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku, prípadne nás kontaktujte telefonicky. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Volkswagen Slovakia je jedným z najvýznamnejších celosvetových automobilových koncernov a významný zamestnávateľ na Slovensku s perspektívnymi pracovnými pozíciami a možnosťou rastu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrý zdravotný stav (vstupná zdravotná prehliadka zahŕňa drogové testy)
- Zodpovedný prístup k práci a ochota pracovať
- Máte ZÁKLADNÉ VZDELANIE? Nevadí, zaškolíme Vás!
- Skúsenosti vo výrobe sú výhodou, ale nie nutnosťou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2680681  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880/ brutto mesiac