Operátor výroby pre Volkswagen Slovakia

Talent Solutions - ADECCO

Banskobystrický kraj, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen
Termín nástupu
05.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
880 eur/brutto (príspevky+príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná personálna spoločnosť Adecco Slovakia s dlhoročnou praxou na slovenskom trhu príjme do TPP pracovníkov výroby pre najväčšiu špičku v automobilovom priemysle na našom trhu Volkswagen Slovakia.
Chceš stabilné a seriózne miesto v silnej značke a mať plat 880 eur (príplatky a príspevky)?Chceš využívať nadštandardné benefity? Chceš mať rovnaké platové podmienky ako kmeňoví zamestnanci a dostať sa do kmeňového stavu spoločnosti? Poď pracovať s nami a my ti garantujeme:
- priemerný plat 880 eur/brutto (726 eur + príspevky) a to do 15teho dňa v mesiaci,
- ubytovanie máš zabezpečené od nás a ešte ti aj na neho prispejeme,
- alebo bývaš u známych, využi možnosť príspevkov na dopravu,
- stravovanie máš zabezpečené priamo v závode.

- Odporučte nám kandidáta a my Vás odmeníme.
- Komplexné zaškolenie a tréning.
- Zabezpečíme ti ubytovanie alebo dopravu a ešte Vám aj na to prispejeme.
- Možnosť využiť Adecco benefity, ktoré Vám môžu spestriť život.

Nemáš prax alebo nie si vyučený v odbore? Nevadí my ťa zaškolíme. Nechceš ísť sám? Zober so sebou známeho a my ťa odmeníme.
V prípade záujmu nás kontaktuje telefonicky alebo mailom alebo zaslaním životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Od vzniku spoločnosti v roku 1991 ubehlo už viac ako 23 rokov. Za toto obdobie vyrobil Volkswagen Slovakia viac ako tri milióny áut, šesť miliónov prevodoviek a 200 miliónov komponentov. Volkswagen Slovakia je tak najväčším a najdlhšie produkujúcim výrobcom automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť.
- Zodpovedný prístup k práci.
- Motivácia a chuť pracovať.
- Ochota pracovať na zmeny.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2661275  Dátum zverejnenia: 25.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880 eur/brutto (príspevky+príplatky)