Projektový manažér na medzinárodných projektoch - vývoj v Jave

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vývoj aplikácií pre oblasť poisťovníctva (vývoj UI, vývoj JEE serveru, technický ďalší vývoj a optimalizácia, integrácia aplikácií, modelovanie)
- práca v medzinárodnom tíme (Viedeň, Mníchov, Stuttgart)
- koordinácia projektu zameraného na vývoj s použitím frameworkov na princípe MDA a štandardných Java technológiách (Spring, EJB, WS, JSF, Hibernate),
- pri modelovaní (pomocou vlastného Eclipse pluginu) sa používa DSL (Domain Specific Language)
- impelmentácia častí: Business logic, GUI, web flows (Spring) ako aj niektoré GUI handling logic v Jave implementované manuálne

dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
- pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vyvoj SW pre oblast poistovnictva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- dobré znalosti technológie JAVA, pokiaľ možno aj JEE
- HTML, JavaScript, Spring
- znalosť nástrojov Eclipse, Maven
- databázové a SQL-znalosti
- používanie operačných systémov MS Windows a Linux
- ochota k služobným cestám do zahraničia

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2656045  Dátum zverejnenia: 21.7.2016