Konzultant/tester softvérových aplikácií v poisťovníctve

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
 Vedenie a zodpovednosť za testovanie poistných produktoch na rôznych projektoch
 Koordinácia testovania
 Vykonávanie testovania
 Príprava funkčných testov
 Spúšťanie a vyhodnocovanie automatických testov
 Podpora a poradenstvo v odborných otázkach
 Komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi zo Slovenska a Nemecka
 Analýza zákazníckych požiadaviek a písanie špecifikácií v nemeckom jazyku
 On-site test manažment
Iné výhody
 Nadštandardné finančné ohodnotenie
 Dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
 Pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
 Kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
 Široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
 Odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
 Atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
 Stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
 Sickdays
 Každoročne deň plateného voľna 31.12.-
 Možnosť regenerácie síl po pracovnej dobe priamo v priestoroch spoločnosti (posilňovňa, stolný tenis)
 Pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti
 Podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
 Firemné podujatia usporadúvané 2-krát do roka
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
 Ukončené vysokoškolské štúdium
 Praktická znalosť poistných produktov a práca s poistnými informačnými systémami
 Komunikačné a prezentačné zručnosti
 Schopnosť odborného a technického vyjadrovania
 Nutná aktívna znalosť nemeckého jazyka
 Znalosť anglického jazyka výhodou
 Ochota k služobným cestám
 Ochota neustále sa vzdelávať
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

AJILON je dcérska spoločnosť Adecco Slovakia, ktorá je zameraná na outsourcing a nábor v oblasti IT segmentu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ID: 2638070   Dátum zverejnenia: 14.10.2016