Systémový analytik / Vývojár C# (ALM/PLM)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného špecialistu v oblasti TFS so širokými technickými znalosťami pre účasť na projekte konzistentného vývojového ekosystému, postavenom na Microsoft Application Lifecycle Management suite (ALM) a Team Foundation Server (TFS)

Súčasťou práce sú konzultačné služby pre všetky oddelenia, realizujúce SW vývoj a zvyšovanie efektivity ich SW vývoja.

Úlohy a zodpovednosti:
• vývoj SW v C#, PowerShell a TFS
• tvorba konceptov a templates v spolupráci s globálnym TFS tímom
• podpora pri tvorbe katalógu požiadaviek a funkčného designu integrovaného prostredia pre vývoj SW, založeného na MS Team Foundation Server (TFS)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná IT firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosť s Microsoft Team Foundation Server (defect tracking, source code control, requirement management, build automation)
• skúsenosť s Microsoft.Net framework, C#, PowerShell, a SQL Server Reporting Services
• schopnosť tímovej spolupráce
• chuť riešiť problémy
• schopnosť urobiť adekvátny prieskum
• schopnosť rýchlo sa učiť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2620742  Dátum zverejnenia: 26.7.2016