Študenti, získajte skúsenosti počas leta v medzinárodnej automobilovej spoločnosti a odlište sa. Pomocný pracovníci vo výrobe.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košický kraj, Košice, okres Trebišov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA ZAHŔŇA:
1. Výroba škrtiacich klapiek, čerpadiel.
2. Montáž a vizuálna kontrola komponentov.
3. Testovanie komponentov.
4. Reportovanie.
5. Práca vo štvor zmennej prevádzke (2dni ranná, 2dni poobedná, 2dni nočná, 2dni voľno).

ZÁKLADNÉ POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA:
1. Stredoškolské vzdelanie.
2. Študent VŠ.
3. Manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav.

VÝHODY KTORÉ PONÚKAME:
1. Práca na zmluvu počas letných prázdnin.
2. Bonusový systém OD 100EUR KAŽDÝ MESIAC ZAHŔŇA:
- DOCHÁDZKOVÝ BONUS,
- CESTOVNÝ BONUS,
- OSOBNOSTNÉ OHODNOTENIE.
3. PRÍPLATOK ZA VÍKEND.
4. Príjemné pracovné prostredie (čisté, neprašné, nehlučné, klimatizované).

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí pošlú svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected], alebo priamo zareagujú na tento inzerát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu hi-tech systémov a elektrokomponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2615281  Dátum zverejnenia: 20.6.2016