Chceš pracovať ako operátor výroby - poď k nám!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
880 (príplatky+odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa vyznačuje stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi výhodami pre svojich zamestnancov, ponúka manuálnu prácu na výrobných linkách v Bratislavskom kraji za zvýhodnených podmienok.
Ponúkame:
Stabilné a dlhodobé zamestnanie na trvalý pracovný pomer, nadštandardný plat (ᴓ880€) spolu so skvelými príplatkami na ubytovanie, cestovanie a stravu.

Spolu s možnosťou ďalších výhod ako:
• Príplatky za: osobné a skupinové ohodnotenie, nadčasy, poobedné a nočne zmeny, konti a štátne sviatky
• Ďalšie motivačné odmeňovanie na základe výkonnosti a výsledkov, rizikové a jazykové príplatky
• Odborné školenia a preškolenia počas celého trvania pracovného pomeru
• Pracovný rast zabezpečený tarifnými triedami, s možnosťou kmeňového rastu
• Bezplatná právna poradňa je vám plne k dispozícii
• Odporučte nám Vášho budúceho kolegu a mi Vás finančne odmeníme
• Profesionálna spolupráca s našimi koordinátormi k dispozícii priamo v závode
• Extra výhody poskytované iba nami- opýtajte sa aké

Ďalšie podmienky výberového konania sa dozviete u nás. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Zavolajte nám na našu bezplatnú linku 0800 800 246 (voľba6) alebo nás kontaktujte e-mailom [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodne uznávaný výrobca automobilov vo svete - na Slovensku patrí medzi najväčšie a najvýznamnejšie spoločnosti s možnosťou osobnostného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2605733  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880 (príplatky+odmeny)